Novostavby a rekonstrukce

Dotace

01.09.2009 05:50

 

Efektivní řešení dotací pro žadatele a firmype0060849

Na základě zkušeností v oblasti expertní pomoci a dotačního managementu jsme připravili speciální nabídku pro žadatele (fyzické osoby) a firmy (realizační stavební společnosti) pod názvem „Dotace na klíč“.

Naše nabídka zahrnuje komplexní služby technické a administrativní správy celé problematiky ve vztahu k žadatelům o dotace s přidanou hodnotou technického a personálního zázemí, které je řešeno na území celé ČR se spolupracujícími subjekty v oblasti technické přípravy projektů, auditů a projekce.

Zákazník, který přistupuje k dotaci, jako laik není v tomto komplexní řešení vystaven jak administrativní zátěži, tak i rizikům plynoucích z neznalosti prostředí dotačního managementu a technické přípravy podkladů pro dotaci jako takovou.

Nabídka je zaměřena na primární cíle v oblastech zateplení a výměny tepelných zdrojů při programu Zelená úsporám, kde naše společnost spolupracuje na projektech s autorizovanými auditory a projektanty.

V rámci přípravy samotných realizací následně předkládáme poptávky po realizacích firmám zaregistrovaným v Seznamu Odborných Dodavatelů (SOD), kteří pracují s výrobky zapsanými na Seznamu Výrobků a Technologií (SVT). S těmito firmami následně realizujeme přípravu projektu, jeho realizaci a technické provedení tak, aby žadatel byl v celé škále uvedených služeb pouhým divákem bez dalších starostí o celý průběh projektu jako takového.

Celý proces je možné realizovat během několika málo dnů až týdnů, kdy žadateli je poskytován servis

 Více na:  www.sprava-dotaci.eu

 

Kontakt

Oldřich Zívr

stapro@miletin.net

Vřesník 20
Miletín 50771

603726257

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode